ŠTOVATELJI BOŽJEG MILOSRĐA U MARIJI BISTRICI
Po šesti put u nacionalnom marijanskom svetištu u Mariji Bistrici, u subotu 19. listopada 2019., održan je nacionalni susret štovatelja Božjega milosrđa. Susret je bio u znaku obilježavanja pete obljetnice proglašenja svetim Ivana Pavla II. kao i 25. obljetnice prvog pohoda pape Ivana Pavla II. hrvatskom narodu. Oko tri tisuće vjernika došlo je iz gotovo…












